Postępy endokrynologii i diabetologii – konferencja 9-10.10.2020

2
1537

W dniach 9-10 października 2020r. brałam odbyła się w Warszawie konferencja ,,Postępy w endokrynologii i diabetologii”. Z uwagi na pandemię koronawirusa odbywała się ona w hybrydowym modelu uczestnictwa. Większość osób, tak jak ja, brała w niej udział online. Bezpośrednio na sali konferencyjnej znajdowało się ok. 100 uczestników. Osoby te siedziały w odpowiedniej odległości od siebie, co 2-3 krzesła.

Tematyka dotyczyła endokrynologii i diabetologii w całościowym ujęciu. Omawiano nowe doniesienia, nowości endokrynologiczne i diabetologiczne. Wykłady były bardzo ciekawe. Jednym z ciekawszych tematów była nowa, płynna formuła leku na tarczycę (hormonu), która szybciej się wchłania. Ogłoszono, że lek jest już dostępny w naszym kraju. Na temat tego leku napisałam wcześniej na moim blogu w artykule Jak będzie wyglądała terapia niedoczynności tarczycy XXI-wieku? Zachęcam Was do zaznajomienia się lub przypomnienia sobie tego tematu.

Bardzo się cieszę, że mogłam wziąć udział w tym wydarzeniu. Lubię być na bieżąco poinformowana o tym, co dzieje się w medycynie, szczególnie w moich specjalizacjacjach. Bardzo podobała mi się konferencja, a forma online też miała swoje plusy, np. mogłam oglądać ją z różnych miejsc.

Pozdrawia Was.
Doktor Lu.


Bądź na bieżąco! 


@okiem_doktor_luizy


FB/okiemdoktorluizy/

Poprzedni artykułJak będzie wyglądała terapia niedoczynności tarczycy XXI-wieku?
Następny artykułSukces Pisany Szminką – jak brak snu wpływa na zdrowie? (21.10.2020)

2 KOMENTARZE

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj
This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.