Czym są ZDROWE NAWYKI 2022

2
1506
[Autopromocja]

Zdrowe nawyki 2022 to nasza wspólna akcja wdrażania w życie i wyrabiania sobie nawyków korzystnych dla zdrowia.

Wspólnie z moimi obserwatorami w mediach społecznościowych (na Facebooku oraz na Instagramie), a także ze wszystkimi, którzy mają potrzebę wypracowania sobie zdrowych rytuałów, będziemy w każdym miesiącu 2022 roku starali się codziennie wykonywać jedno moje zalecenie prozdrowotne tak, aby po jakimś czasie weszły nam w nawyk.

W każdym miesiącu pojawiać się będzie jedno zalecenie, które zwykle będziemy wykonywać codziennie. Każdemu zadaniu będzie towarzyszył post na Facebooku oraz Instagramie, w którym będę wyjaśniać, dlaczego dana aktywność jest ważna. Co miesiąc na blogu pojawi się także artykuł wyjaśniający zalecenie od strony medycznej. Do każdego zadania będę także publikować instrukcję w postaci filmiku, który będzie zapisany w moich filmach na Facebooku oraz w wyróżnionej relacji NAWYKI na Instagramie. Dzięki temu w każdej chwili będziecie mogli do tej instrukcji wrócić.

Zadania są przemyślane tak, aby przy odrobinie starań każdy mógł wziąć udział w akcji i jednocześnie wyciągnął z niej ogrom korzyści. Co jakiś czas będę Wam przypominać o wykonywaniu moich zaleceń. Będę Was też wspierać i dopingować w byciu wytrwałym i cierpliwym.

Wszystkie zadania, które będziemy wykonywać w ramach akcji ZDROWE NAWYKI 2022 znajdziecie w Moim Kalendarzu Zdrowia na rok 2022. Możecie się nim wspomóc, by wykonywać zalecenia systematycznie oraz zapisywać w nim swoje spostrzeżenia, jednak nie jest on konieczny aby wziąć udział w akcji.

Jeśli macie do mnie jakieś pytania związane z akcją, zachęcam do pisania komentarzy pod postami na mediach społecznościowych.

Pozdrawiam cieplutko,
Doktor Lu.

Czytaj także:

Styczeń – Zalecenie 1: ODDYCHAJ

Luty – Zalecenie 2: ODCIĄŻ KLATKĘ PIERSIOWĄ I MIEDNICĘ

Marzec – Zalecenie 3: OBUDŹ PRZEWÓD POKARMOWY

Kwiecień – Zalecenie 4: REGULARNE POSIŁKI

Maj – Zalecenie 5: SPACERUJ

Czerwiec – Zalecenie 6: ŚPIJ REGULARNIE

Lipiec – Zalecenie 7: WYPOCZNIJ

Sierpień – Zalecenie 8: NIE PODJADAJ

Wrzesień – Zalecenie 9: ZNAJDŹ POZYTYWY

Październik – Zalecenie 10: KĄPIEL W SOLI


Bądź na bieżąco!


@okiem_doktor_luizy


FB/okiemdoktorluizy/

 

Poprzedni artykułZwierciadlo.pl – Zespół SIBO – dokuczliwa choroba jelita cienkiego (23.12.2021)
Następny artykuł1. ODDYCHAJ – zalecenie na styczeń

2 KOMENTARZE

 1. Dzień dobry. Pani doktor, mam wyniki z insuliny.
  14.7 uU/mL
  Po 1 godzinie : 84,2 uU/mL
  Po 2 godzinach 11,3 uU/mL

  Czy te Wyniki są bardzo złe?

  Odpowiedz

  • Wyniki interpretujemy do stanu klinicznego pacjenta. Dlatego celem dokładnej odpowiedzi należy Panią zbadać, zebrać szczegółowy wywiad, zobaczyć jakie Pani przyjmuje leki i dopiero wtedy można powiedzieć jakie te wyniki są i określić, co dalej można zrobić. Pozdrawiam serdecznie i życzę dużo zdrówka.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj
This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.