Czym są ZDROWE NAWYKI 2022

2
1881
[Autopromocja]

Zdrowe nawyki 2022 to nasza wspólna akcja wdrażania w życie i wyrabiania sobie nawyków korzystnych dla zdrowia.

Wspólnie z moimi obserwatorami w mediach społecznościowych (na Facebooku oraz na Instagramie), a także ze wszystkimi, którzy mają potrzebę wypracowania sobie zdrowych rytuałów, będziemy w każdym miesiącu 2022 roku starali się codziennie wykonywać jedno moje zalecenie prozdrowotne tak, aby po jakimś czasie weszły nam w nawyk.

W każdym miesiącu pojawiać się będzie jedno zalecenie, które zwykle będziemy wykonywać codziennie. Każdemu zadaniu będzie towarzyszył post na Facebooku oraz Instagramie, w którym będę wyjaśniać, dlaczego dana aktywność jest ważna. Co miesiąc na blogu pojawi się także artykuł wyjaśniający zalecenie od strony medycznej. Do każdego zadania będę także publikować instrukcję w postaci filmiku, który będzie zapisany w moich filmach na Facebooku oraz w wyróżnionej relacji NAWYKI na Instagramie. Dzięki temu w każdej chwili będziecie mogli do tej instrukcji wrócić.

Zadania są przemyślane tak, aby przy odrobinie starań każdy mógł wziąć udział w akcji i jednocześnie wyciągnął z niej ogrom korzyści. Co jakiś czas będę Wam przypominać o wykonywaniu moich zaleceń. Będę Was też wspierać i dopingować w byciu wytrwałym i cierpliwym.

Wszystkie zadania, które będziemy wykonywać w ramach akcji ZDROWE NAWYKI 2022 znajdziecie w Moim Kalendarzu Zdrowia na rok 2022. Możecie się nim wspomóc, by wykonywać zalecenia systematycznie oraz zapisywać w nim swoje spostrzeżenia, jednak nie jest on konieczny aby wziąć udział w akcji.

Jeśli macie do mnie jakieś pytania związane z akcją, zachęcam do pisania komentarzy pod postami na mediach społecznościowych.

Pozdrawiam cieplutko,
Doktor Lu.

Czytaj także:

Styczeń – Zalecenie 1: ODDYCHAJ

Luty – Zalecenie 2: ODCIĄŻ KLATKĘ PIERSIOWĄ I MIEDNICĘ

Marzec – Zalecenie 3: OBUDŹ PRZEWÓD POKARMOWY

Kwiecień – Zalecenie 4: REGULARNE POSIŁKI

Maj – Zalecenie 5: SPACERUJ

Czerwiec – Zalecenie 6: ŚPIJ REGULARNIE

Lipiec – Zalecenie 7: WYPOCZNIJ

Sierpień – Zalecenie 8: NIE PODJADAJ

Wrzesień – Zalecenie 9: ZNAJDŹ POZYTYWY

Październik – Zalecenie 10: KĄPIEL W SOLI


Bądź na bieżąco!


@okiem_doktor_luizy


tiktok.com/@doktor_lu_

 

Poprzedni artykułZespół SIBO – dokuczliwa choroba jelita cienkiego
Następny artykułOddychaj spokojnie i opanuj stres

2 KOMENTARZE

 1. Dzień dobry. Pani doktor, mam wyniki z insuliny.
  14.7 uU/mL
  Po 1 godzinie : 84,2 uU/mL
  Po 2 godzinach 11,3 uU/mL

  Czy te Wyniki są bardzo złe?

  Odpowiedz

  • Wyniki interpretujemy do stanu klinicznego pacjenta. Dlatego celem dokładnej odpowiedzi należy Panią zbadać, zebrać szczegółowy wywiad, zobaczyć jakie Pani przyjmuje leki i dopiero wtedy można powiedzieć jakie te wyniki są i określić, co dalej można zrobić. Pozdrawiam serdecznie i życzę dużo zdrówka.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj
This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.