Czym są ZDROWE NAWYKI 2023?

0
582

[Autopromocja]

Zdrowe nawyki 2023 to nasza wspólna akcja polegająca na wyrabianiu nawyków korzystnych dla zdrowia i stopniowym wdrażaniu ich w życie. To kontynuacja akcji z 2022 roku, do której mam przyjemność ponownie zaprosić osoby, które obserwują mnie w mediach społecznościowych oraz wszystkich, którzy pragną wykonać krok w kierunku poprawy swojego zdrowia.

Akcja polega na regularnym wykonywaniu jednego z moich zaleceń prozdrowotnych na dany miesiąc, tak aby po jakimś czasie weszło nam ono w nawyk. Części z was prawdopodobnie zasady są już znane, ale dla przypomnienia wytłumaczę je jeszcze raz.

Na początku każdego miesiąca na moich mediach społecznościowych będą pojawiać się zadania, które będziemy wykonywać regularnie, tak aby weszły nam w nawyk. Każdemu wyzwaniu będzie towarzyszył post na Facebooku oraz Instagramie, w którym wyjaśnię, dlaczego dana aktywność jest ważna. Co miesiąc na moim blogu pojawi się również artykuł, w którym będę wyjaśniać od strony medycznej, w jaki sposób wpływa ona na nasze zdrowie.

Zadania nie są trudne. Przemyślałam je tak, aby przy odrobinie starań każdy mógł czuć się częścią tej akcji i wprowadzić korzystne zmiany do swojego życia. Do każdego zadania udostępnię także filmik z instrukcją, który zapiszę w moich filmach na Facebooku oraz w wyróżnionej relacji NAWYKI na Instagramie. Dzięki temu będziecie mogli w każdej chwili odświeżyć sobie tę instrukcję.

Co jakiś czas będę wam przypominała o wykonywaniu moich zaleceń. Będę także trzymała kciuki za waszą determinację, wytrwałość i cierpliwość. Jednak nic tak nie motywuje, jak dopingowanie siebie nawzajem, dlatego zachęcam was również do pisania o swoich postępach w komentarzach pod wyzwaniami :).

Wszystkie zadania, które pojawią się w ramach akcji ZDROWE NAWYKI 2023 znajdziecie również w Moim Kalendarzu Zdrowia na rok 2023. Kalendarz może wam pomóc wykonywać zadania systematycznie i śledzić swoje postępy, ale nie jest on konieczny aby wziąć udział w akcji.

Jeśli macie jakieś pytania dotyczące akcji, zachęcam do pisania komentarzy pod postami na mediach społecznościowych.

Poprzedni artykułHistoria Joanny cierpiącej na hirsutyzm
Następny artykułOksytocyna – hormon, który poznajemy na nowo

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj
This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.