Poradnik zdrowia w formie eko-kalendarza na 2023 rok

0
810

[Autopromocja]

Jak już pewnie wiecie, jestem wielką zwolenniczką podsumowywania bieżącego roku i planowania następnego. W zeszłym roku udało mi się spełnić jedno z moich postanowień noworocznych – wydać Mój Kalendarz Zdrowia na 2022 rok. Już wtedy zaplanowałam sobie, że jeśli pomysł Wam się spodoba, przygotuję dla Was taki kalendarz również na rok 2023 i… udało się!

Oto on – Mój Kalendarz Zdrowia na rok 2023!

Mój Kalendarz Zdrowia 2022 cieszył się bardzo dużym powodzeniem, dlatego pomyślałam, że przygotuję dla Was nowy, w odświeżonej wersji na nadchodzący rok. Tak jak to było w przypadku poprzedniego kalendarza, ten również ma formę poradnika zdrowia. W środku znajdziecie przygotowane przeze mnie zadania, po jednym na każdy miesiąc. Kalendarz będzie codziennie przypominać Wam o prozdrowotnych nawykach i pomagać wdrożyć je w życie. Dzięki niemu będziecie mogli realizować zadania systematycznie oraz śledzić swoje postępy.

Wiele osób pisze w wiadomościach i komentarzach pod moimi postami, że bardzo ceni sobie moje rady, za co Wam bardzo dziękuję. Idea kalendarza powstała z myślą o tym, abyście zawsze mieli go pod ręką, a z nim moje porady – nawet jeśli akurat nie macie dostępu do internetu.

Sama staram się regularnie stosować do zaleceń, które znajdziecie w Moim Kalendarzu Zdrowia 2023, choć przyznam, że nie zawsze jest to łatwe. Na początku zadania mogą stanowić małe wyzwanie, ale później wchodzą w nawyk. Forma kalendarza, do którego zagląda się codziennie, jest świetną „przypominajką”, co ułatwi wprowadzenie zdrowych zmian w życie.

W Moim Kalendarzu Zdrowia na rok 2023 również znajdziecie odpowiednio dużo miejsca na Wasze spostrzeżenia i notatki. Prowadzenie zapisków na temat swoich przemyśleń i przeżyć daje nam większy wgląd w swoje życie, do czego również Was gorąco zachęcam. Nawet krótkie zapiski pomagają sprawić, że jesteśmy bardziej świadomi siebie oraz tego, co już nam się udało osiągnąć i nad czym musimy jeszcze popracować.

Przygotowując kalendarz na ten rok miałam na uwadze również ekologię, bo troszcząc się o planetę, na której żyjemy, dbamy również o nasze zdrowie. Dlatego zadbałam o to, aby kartki kalendarza składały się z ekologicznego papieru, jednej z najbardziej przyjaznych środowisku papierni. Na wyprodukowanie 1 tony takiego papieru zużyto jedynie 1 m³ wody, czyli tyle, ile średnio wykorzystuje się do standardowej produkcji 1 koszulki T-shirt! Natomiast okładki powstały z materiałów składających się w 40% z odpadów z jabłek po produkcji soku.

Kalendarz na rok 2023 nieprzypadkowo ma ciemnoczerwoną przyciągającą wzrok okładkę. Postawiłam na czerwień, bo to kolor dodający energii.

Kalendarz jest poręczny, zmieści się nawet do małej torebki, dzięki temu zawsze będziecie mogli mieć go pod ręką.

Kalendarz dostępny jest wyłącznie na moim blogu: tutaj.

Pozdrawiam cieplutko,

Doktor Lu

Poprzedni artykułOksytocyna – hormon, który poznajemy na nowo
Następny artykuł11. WSPÓLNY POSIŁEK – zalecenie na listopad

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj
This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.