Wesprzyj WOŚP z Doktor Lu

0
1487
[Autopromocja]

Od wielu lat wspieram Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy. Jednak dopiero w tamtym roku postanowiłam włączyć się w zbiórkę pieniędzy jako Doktor Lu. Muszę przyznać, że nie było łatwo, bo w swoim już napiętym harmonogramie musiałam znaleźć miejsce dla dodatkowych działań. Mimo to, zdecydowanie było warto, ponieważ dało mi to dużo radości i pozytywnej energii.

W poprzednim roku wspólnymi siłami zebraliśmy dla WOŚP ponad 3 800 zł! To wspaniałe, że niewielkim kosztem osiągnęliśmy taką sumę. W tym roku również możemy wspólnie osiągnąć coś wielkiego, dlatego postanowiłam ponownie włączyć się do akcji Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Jesteście ciekawi, co w tym roku dla Was przygotowałam?

2 sukienki doktor Lu

Chciałabym ponownie ukłonić się w stronę moich obserwatorek, które przyjaznym okiem patrzą na mój dobór garderoby. Z wielką radością czytam Wasze modowe komentarze pod moimi zdjęciami. Wszystkie komplementy, które od Was dostaję, bardzo umilają mi dzień. Dlatego tym razem to ja chciałabym zrobić Wam pewną przyjemność – wystawiam na licytację dwie sukienki, w których mogłyście i mogliście zobaczyć mnie na zdjęciach. To również świetna okazja, aby wesprzeć planetę i zrobić coś w duchu zero waste. Sukienki są unikatowe, ponieważ były szyte na moje zamówienie.

Czerwona sukienka

Link do aukcji:

https://allegro.pl/oferta/czerwona-unikatowa-sukienka-od-doktor-lu-11743876835

Niebieska sukienka

Link do aukcji:

https://allegro.pl/oferta/niebieska-unikatowa-sukienka-od-doktor-lu-11744064221

2 konsultacje w gabinecie przy kawie

Wiecie i wiem, że rozumiecie, że lekarze miewają bardzo napięte grafiki. Tak po prostu jest, że doba trwa 24 godziny i nie da się jej rozciągnąć. Są osoby, które na swoją wizytę czekają miesiącami lub ciężko im się dostać na listę pacjentów. Bardzo chciałabym, aby to się zmieniło choć na moment, dlatego w swoim harmonogramie przygotowałam dodatkowe miejsce dla dwóch osób, które wylicytują konsultację w ramach Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Wylicytowana wizyta będzie dłuższa niż standardowa i odbędzie się dodatkowo przy kawie. Konsultacja będzie możliwa do zrealizowania już po 14 dniach od zakończenia licytacji aż do końca 2022 roku – ustalimy to indywidualnie. Osoby, które wygrają licytację, zostaną powiadomione o tym, jak przygotować się do wizyty.

Linki do aukcji:

1.
https://allegro.pl/oferta/doktor-lu-konsultacja-w-gabinecie-przy-kawie-11744212283

2.
https://allegro.pl/oferta/doktor-lu-konsultacja-w-gabinecie-przy-kawie-2-11744241129

5 Moich Kalendarzy Zdrowia z autografami

Z przyjemnością śledzę, jak wiele osób włącza się w akcję ZDROWE NAWYKI 2022. Bardzo cieszy mnie to, że każdego dnia robicie krok w stronę poprawy swojego samopoczucia i dzielicie się w komentarzach swoimi odczuciami. Doskonale zdaję sobie sprawę, że wprowadzanie zdrowych nawyków do swojej codzienności wcale nie jest łatwe. Dlatego na licytację postanowiłam wystawić pięć Moich Kalendarzy Zdrowia, które pomogą Wam dotrzymać zdrowotnych postanowień noworocznych. W kalendarzach znajdziecie wszystkie zadania, które wspólnie będziemy wykonywać w tym roku, dużo miejsca na własne notatki oraz małą niespodziankę w postaci… mojego autografu!

Link do aukcji:

Mój Kalendarz Zdrowia

Spacer po Warszawskiej Starówce

Jak już pewnie wiecie, jednym ze zdrowych nawyków, który sama uwielbiam stosować, jest spacer. Kiedy tylko mogę, spaceruję. W ramach Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy będzie do wylicytowania spacer ze mną po Warszawskiej Starówce. Będzie on świetną okazją do rozmowy, zapoznania się i zrobienia kilku małych kroków w stronę swojego zdrowia.

Link do aukcji:

https://allegro.pl/oferta/spacer-po-warszawskiej-starowce-z-doktor-lu-11744243929

Live na rzecz WOŚP

Ta forma wsparcia WOŚP świetnie sprawdziła się w 2021 roku, więc liczę na Wasze wsparcie również i teraz. LIVE na rzecz WOŚP odbędzie się co prawda już po Finale WOŚP, bo 1 lutego o godz. 20.00, tradycyjnie we wtorek, na moich profilach na Facebooku i na Instagramie, ale mimo daty lutowej wciąż można będzie WOŚP wesprzeć.

Jak to zrobić?

Każdy z Was, kto obejrzy LIVE będzie mógł wpłacić wolną kwotę do uruchomionej przeze mnie eSkarbonki. Oczywiście LIVE poprowadzę dla Was bezpłatnie i będzie on dostępny dla wszystkich, jest to jednak świetna okazja do tego, aby poprzez eSkarbonkę wesprzeć WOŚP dowolną sumą.

Szczegółowe informacje na temat LIVA.

eSkarbonka

Daje fantastyczną możliwość wpłaty datku dla WOŚP online oraz najlepsze rozwiązanie dla tych, którzy mają ochotę kwestować ze mną, a nie zdecydują się na licytacje czy LIVE. Kilka kliknięć wystarczy, by zasilić eSkarbonkę, a dochód z eSkarbonki automatycznie zostanie przekazany do WOŚP 1 lutego 2022 r. o godz. 23.59.

eSkarbonka już działa, zobaczcie:

https://eskarbonka.wosp.org.pl/zdpkcg

Mam nadzieję, że czujecie się zachęceni i wspólnie ze mną wesprzecie Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy. Zróbmy razem mały krok w stronę wielkich zmian.

Pozdrawiam cieplutko,
Doktor Lu.


Bądź na bieżąco!


@okiem_doktor_luizy


FB/okiemdoktorluizy/

Poprzedni artykułNierównomierne tycie – znamy przyczynę?
Następny artykułPo co chodzimy do endokrynologa?

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj
This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.