Postępy endokrynologii i diabetologii – konferencja

2
1948

W dniach 9-10 października 2020r. brałam odbyła się w Warszawie konferencja ,,Postępy w endokrynologii i diabetologii”. Z uwagi na pandemię koronawirusa odbywała się ona w hybrydowym modelu uczestnictwa. Większość osób, tak jak ja, brała w niej udział online. Bezpośrednio na sali konferencyjnej znajdowało się ok. 100 uczestników. Osoby te siedziały w odpowiedniej odległości od siebie, co 2-3 krzesła.

Tematyka dotyczyła endokrynologii i diabetologii w całościowym ujęciu. Omawiano nowe doniesienia, nowości endokrynologiczne i diabetologiczne. Wykłady były bardzo ciekawe. Jednym z ciekawszych tematów była nowa, płynna formuła leku na tarczycę (hormonu), która szybciej się wchłania. Ogłoszono, że lek jest już dostępny w naszym kraju. Na temat tego leku napisałam wcześniej na moim blogu w artykule Jak będzie wyglądała terapia niedoczynności tarczycy XXI-wieku? Zachęcam Was do zaznajomienia się lub przypomnienia sobie tego tematu.

Bardzo się cieszę, że mogłam wziąć udział w tym wydarzeniu. Lubię być na bieżąco poinformowana o tym, co dzieje się w medycynie, szczególnie w moich specjalizacjacjach. Bardzo podobała mi się konferencja, a forma online też miała swoje plusy, np. mogłam oglądać ją z różnych miejsc.

Pozdrawia Was.
Doktor Lu.


Bądź na bieżąco!


@okiem_doktor_luizy


FB/okiemdoktorluizy/

Poprzedni artykułJak będzie wyglądała terapia niedoczynności tarczycy XXI-wieku?
Następny artykułJak brak snu wpływa na zdrowie?

2 KOMENTARZE

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj
This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.