Hashimoto – studyjne nagranie wykładu

0
1813

25 września 2019 r. uczestniczyłam w studyjnym nagraniu wykładu, podczas którego omawiałam chorobę Hashimoto i jej wpływ na funkcje poznawcze. O chorobie tej pisałam już na moim blogu w artykułach: Zaburzenia pamięci w chorobie Hashimoto, Wysokie ATPO i nowe światło na chorobę Hashimoto

 

Temat ten jest bardzo ważny dla wielu osób, którzy borykają się z objawami Hashimoto, znacznie obniżającymi jakość życia. Warto wiedzieć o tej chorobie jak najwięcej. Warto przybliżyć jej genezę, sposób diagnozowania i leczenia. Warto poznać jej charakterystyczne symptomy, sposoby na poprawę kondycji organizmu, pozbycia się uczucia ciągłego zmęczenia, kłopotów z koncentracją i pamięcią.

Cieszę się, że poprzez realizację takich wykładów mogę przybliżać Wam wszystkie zagadnienia związane z tą chorobą i mogę dzielić się z Wami moimi doświadczeniami w leczeniu i radzeniu sobie z Hashimoto.

Nagranie zostało wykonane dla firmy „Wiedza i praktyka” i będzie możliwe do obejrzenia na stronie internetowej tego wydawcy. Dostęp do nagrania pojawi się wkrótce i będzie płatny.

Zapraszam serdecznie do oglądania,
Doktor Luiza.


Bądź na bieżąco!


@okiem_doktor_luizy


FB/okiemdoktorluizy/

Poprzedni artykułObjawy niedoczynności u pacjentów prawidłowo leczonych L-tyroksyną
Następny artykułDysruptory endokrynologiczne (EDC – endocrine disrupting chemicals)

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj
This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.