Hashimoto – studyjne nagranie wykładu

0
1481

25 września 2019 r. uczestniczyłam w studyjnym nagraniu wykładu, podczas którego omawiałam chorobę Hashimoto i jej wpływ na funkcje poznawcze. O chorobie tej pisałam już na moim blogu w artykułach: Zaburzenia pamięci w chorobie Hashimoto, Wysokie ATPO i nowe światło na chorobę Hashimoto

Temat ten jest bardzo ważny dla wielu osób, którzy borykają się z objawami Hashimoto, znacznie obniżającymi jakość życia. Warto wiedzieć o tej chorobie jak najwięcej. Warto przybliżyć jej genezę, sposób diagnozowania i leczenia. Warto poznać jej charakterystyczne symptomy, sposoby na poprawę kondycji organizmu, pozbycia się uczucia ciągłego zmęczenia, kłopotów z koncentracją i pamięcią.

Cieszę się, że poprzez realizację takich wykładów mogę przybliżać Wam wszystkie zagadnienia związane z tą chorobą i mogę dzielić się z Wami moimi doświadczeniami w leczeniu i radzeniu sobie z Hashimoto.

Nagranie zostało wykonane dla firmy „Wiedza i praktyka” i będzie możliwe do obejrzenia na stronie internetowej tego wydawcy. Dostęp do nagrania pojawi się wkrótce i będzie płatny.

Zapraszam serdecznie do oglądania,
Doktor Luiza.


Bądź na bieżąco! 


@okiem_doktor_luizy


FB/okiemdoktorluizy/

Poprzedni artykułObjawy niedoczynności u pacjentów prawidłowo leczonych L-tyroksyną
Następny artykułDysruptory endokrynologiczne (EDC – endocrine disrupting chemicals)

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj
This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.